Fabryka Kart Trefl-Kraków to nie tylko prestiżowe i renomowane miejsce pracy, ale także firma, która łączy stabilność i nowoczesność.

Firma ceniona jest za najwyższą jakość produktów i wieloletnie doświadczenie, ale również za otwartość, umiejętność dostosowywania się do nowych warunków oraz korzystanie z nowych technologii.

W procesie rekrutacji kandydatów do pracy w naszej firmie, stawiamy na jasną komunikację, kładziemy nacisk na precyzyjną informację o szczegółach naszej oferty oraz zakresie obowiązków.

Projekty Unijne

Fabryka Kart TREFL – KRAKÓW Sp. z o.o. – największy polski producent kart do gry obecnie poszukuje nowych pracowników do działu produkcji.

PRACOWNIK PRODUKCJI- 5 ETATÓW

Główne zadania na stanowisku:

  • prace manualne przy produkcji i pakowaniu
  • pakowanie gotowego produktu
  • praca przy liniach produkcyjnych
  • realizacja wraz z zespołem planu
  • utrzymywanie porządku w wyznaczonych obszarach i przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność

Oferujemy:

  • pełny etat
  • praca w systemie 2-3 zmianowym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji do 20.03.2020r.

pod adres praca@trefl.krakow.pl  – w tytule maila prosimy wpisać „Pracownik produkcji”.

„Nasze Przedsiębiorstwo jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Fabrykę Kart Trefl- Kraków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Podłęże 650, 32-003 Podłęże, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabrykę Kart Trefl- Kraków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Podłęże 650, 32-003 Podłęże. Dane przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i mogą być przekazywane w tym celu podmiotom współpracującym z Administratorem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez wysłanie odpowiedniego oświadczenia woli na adres e-mail: ido@trefl.krakow.pl

„Uruchomienie produkcji innowacyjnych gier karcianych i planszowych  zabezpieczonych lakierem o walorach biobójczych”
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

OPERATORZY MASZYN- 4 ETATY

  • automatu sztancującego,
  • ręcznego tygla sztancującego
  • maszyny introligatorskiej do wycinania kart
  • składarko- sklejarki (z możliwością przyuczenia)

Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne przede wszystkim za:

  • Obsługę maszyny;
  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji;
  • Sprawdzanie jakości produktów i przestrzeganie procedur jakości;
  • Systematyczne regulacje, konserwacja maszyny.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego mechanicznego (mile widziane poligraficzne lub techniczne);
  • Doświadczenia w samodzielnej obsłudze maszyny (mile widziane);
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

pod adres praca@trefl.krakow.pl – w tytule maila prosimy wpisać „Operator maszyny”.

Trefl Kraków

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Podłęże 650

32-003 Podłęże

Polska

NIP: 677 17 91 882

Regon: 351234370

KRS: 0000071800

BDO: 000010980