Tworzysz gry planszowe lub karciane? Chciałbyś wydać własny tytuł i szukasz wydawcy? Zapraszamy do współpracy! Przebiega ona wg poniższego schematu:

  • Kontaktujesz się z nami drogą mailową (jokerline@trefl.krakow.pl). W mailu w kilku/kilkunastu zdaniach opisz koncept gry.
  • Jeżeli koncept przejdzie wstępną weryfikację, otrzymujesz od nas wiadomość z prośbą o przesłanie szczegółów nt. gry ( mechanika, liczba elementów składowych, informacja o przeprowadzonych testach etc.),
  • Po przejściu kolejnego etapu weryfikacji, zwracamy się do Ciebie z prośbą o przesłanie prototypu oraz pełnej instrukcji.
  • Jeżeli uznamy, że gra ma duży potencjał rynkowy przechodzimy do finalnego etapu: podpisania umowy, wspólnych testów, kalkulacji nakładu, dopieszczania mechaniki, stworzenia ilustracji i najważniejszego – wydania gry.

Ponadto, aby ułatwić i przyspieszyć naszą współpracę zastosuj się do poniższych wskazówek:

  • Zwróć szczególną uwagę na instrukcję – musi być czytelna i w najkrótszy możliwy sposób wyjaśniać wszystkie szczegóły gry.
  • Przyłóż się do jakości wykonania prototypu – niech będzie kompletny i schludnie przygotowany.
  • Przed wysłaniem wykonaj możliwie jak najwięcej testów – najlepiej w gronie osób spoza Twoich znajomych.
  • Zapoznaj się z artykułami nt. projektowania gier dostępnymi na portalach tematycznych – pomogą Ci w wychwyceniu najczęściej popełnianych błędów.

Nie bój się zaprezentować swojego projektu – do każdej wiadomości się odniesiemy. Gwarantujemy również, że nie udostępnimy Twojego projektu osobom trzecim. Jeżeli masz dodatkowe pytania pisz na: jokerline@trefl.krakow.pl.

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Podłęże 650

32-003 Podłęże, Polska

NIP: 677 17 91 882

Regon: 351234370

KRS: 0000071800

BDO: 000010980

Tel. centrala: 12 634 51 99, 12 630 44 00

Tel. sekretariat: 12 630 44 01, 12 632 70 41

Fax: 12 633 44 67

E-mail: firma@trefl.krakow.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Podłężu, Podłęże 650, 32-003 Podłęże.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek
muduko
Zu&Berry
Fabryka Kart